.Portfolio

Konfigurator produktu onepage roll zintegrowany z Woocommrce (e-markizy.pl)

Projekt polgał na implementacji konfiguratora produktu z widokiem generowanym na bieżąco. Konfigurator jest w całości dostępny na stronie produktowej, przechodzenie do następnych etapów konfiguracji odbywa się za pośrednictwem skrolowania. Konfigurator oparty jest na silniku IM-CMS zintegrowanym z platformą sprzedażową Woocommerce, jest w pełni responsywny. Posiada zaawansowany panel CMS (do budowania wszystkich definicji).
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, DataTables CMS, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, AJAX, JS]
Demo: [on-line]
Więcej: [karta projektu]

Platforma nauki języka polskiego dla dzieci z Ukrainy (lang4kids.com)

Projekt polgał na implementacji platformy nauki języka polskiego dla dzieci, które przyjechały do Polski z Ukrainy.
Najważniejsze funkcjonalności: pełna integracja z przelewy24.pl (wszystkie endpointy API), dynamicznie generowana tzw. "lekcja sprawdzająca". W panelu CMS silnika IM_CMS, administrator może definiować lekcje, ćwiczenia, układać rymowanki, dodawać filmy, obrazy, audio lektorów.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, DataTables CMS, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, AJAX, JS]
Demo: [on-line]
Więcej: [karta projektu]
Film promujący: [YouTube]

e-Sklep Prestashop 1.7 - kalkulator wyceny płytek (retro-cegly.pl)

Projekt polgał na implementacji sklepu internetowego na platformie Prestashop. Szablon został zaprojektowany od podstaw, w pełni jak wymaga tego dokumentacja. Za pośrednictwem pakiektów NODE został zainstalowany Webpack Bundler do kompilacji SASS i JS.
Do natwnego sklepu zostały zaprojektowane i zaimplementowane specjalistyczne moduły, realizujące funkcjonalności: kalkulatora, krokowej realizacji zamówienia, formularza montażu.
Technologie [Prestashop 1.7, Webpack Bundler, JavaScript, Prestashop Modules]
Demo: [on-line]
Kalkulator wyceny płytek: [on-line]
Więcej: [karta projektu]

Badanie wzroku osób z cukrzycą - Aplikacja "OKOBUS"

Projekt polgał na implementacji aplikacji internetowej wdrożonej w pojeździe "okobus" wspomagającej realizację badań przesiewowych wad wzroku dla osób chorych na cukrzycę, na terenie województwa Lubelskiego.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, DataTables CMS, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, AJAX, JS]
Więcej: [karta projektu]
Ulotka dla lekarzy: [ulotka].
Strona rządowa: [gov.pl/okobus].

System wymiany plików - tuning aut

Aplikacja do profesjonalnego zwiększania osiągów aut. Wdrożona zarówno na rynek brytyjski jak i polski.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, DataTables CMS, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, AJAX, JS]
Więcej: [karta projektu]

Serwis internetowy na najnowszej wersji silnika IM-CMS (reimpex-meesenburg.eu)

Projekt polgał na implementacji i kompleksowym wdrożeniu responsywnego serwisu internetowego dla firmy zajmującej się rozwiązaniami logistycznymi dla produkcji. Serwis bazował na najnowszej wersji silnika IM-CMS (wersja 10.2022).
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, DataTables, FontAwesome PRO - kit, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB]
Demo: [on-line]

IFIP TC7 System Modeling and Optimization (ifip-2022.org)

Projekt obejmuje kilka etapów. Ogólnie rzecz biorąc jest to, realizowane w różnych częściach świata (ten obecny dotyczy Warszawy), sympozjum. Dotyczy ono modelowania i optymalizacji różnych systemów, z różnych dziedzin życia. Swoje wykłady prowadzą wybytni uczeni różnych dyscyplin naukowych.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, DataTables, FontAwesome PRO - kit, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB]
Demo: [on-line]
Więcej [karta projektu]

Reach Content dla rossmann.pl (serie yappco.bio)

Projekt polegał na opracowaniu i przygotowaniu według wytycznych Rossmann tzw. Reach Content dla produktów firmy yappco.bio
Technologie [Bootstrap, LESS-CSS, FontAwesome PRO, RWD]
Demo dev: [on-line]
Próbka rossmann.pl [on-line]

Platforma Cyfrowej Nauki (pcn.cnt.edu.pl)

Webserwis został stworzony na potrzeby serwisu dydaktycznego "Platformy Cyfrowej Nauki" (na zlecenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie). Za pośrednictwem serwisu możemy przeglądać wizualizacje przestrzenne modeli 3D poszczególnych kości w szkielecie człowieka.
Same modele są dodawane do serwisu SketchFab, natamiast serwis PCN za pomocą funkcjonalności "Sketchfab API Viewer" prezentuje interaktywne obiekty już na stronie internetowej. Dodatkowo zalogowanie na stronie PCN umożliwia pobieranie zasobów związanych z danym modelem.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, SketchFab API Viewer, DataTables, FontAwesome PRO, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, jQuery, cURL]
Demo: [on-line]
Więcej [karta projektu]

ProMe - prognostyczne modelowanie epidemii Covid-19

Webserwis został stworzony na potrzeby projektu badawczego ProMe (UKSW w Warszawie i CNT). Umożliwia on otrzymywanie wyników modeli prognozowania Covid-19 i ryzyk epidemii (dane z API), dla systemu ochrony zdrowia. Webserwis dostępny jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wyniki prezentowane są za pomocą tabel, wykresów i map.
Technologie [CentOS, Bootstrap, PHP-OOP, OpenLayers, DataTables, ChartJS, FontAwesome PRO, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, jQuery, API, cURL]
Więcej [karta projektu]

www.qsteel.cfolks.pl

Projekt polgał na implementacji i kompleksowym wdrożeniu responsywnego serwisu internetowego wraz z konfiguratorem produktu zapisywanym do pliku PDF. Dodatkowo w systemie mogą rejestrować się, a następnie logować użytkownicy. Całość pracuje oczywiście na silniku IM-CMS.
Na stronie została zrealizowana jeszcze jedna bardzo istotna funkcjonalność, mianowicie moduł wielojęzykowy/wielowalutowy. Po ustawieniu danego języka następuję przeliczanie wszelkich wartości cenowych wprowadzonych na stronie według kursu zdefiniowanego danemu językowi w CMS.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, FontAwesome PRO, IM-CMS, LESS-CSS, MariaDB, JS OOP, Anime.js, mPDF]
Demo konfiguratora [on-line]

www.royalpack.com.pl

Projekt polgał na implementacji i kompleksowym wdrożeniu responsywnego serwisu internetowego. Serwis bazował na najnowszej wersji silnika IM-CMS (wersja 3.2020). Wersja ta przynosi naprawdę wiele udoskonaleń, poczynając od poprawy ergonomii pracy po stronie CMS, jak i kwestie związane z szybkością działania po stronie użytkownika.
Serwis zawiera bardzo dużo informacji zawartych w bazie danych. Wszystkie te informacje zostały dodatkowo przetłumaczone na 3 obce języki: angielski, niemiecki, francuski.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, FontAwesome PRO, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MySQL, jQuery, Animate.css]
Demo [on-line]

www.ekoforma.com

Projekt polgał na implementacji i kompleksowym wdrożeniu responsywnego serwisu internetowego, o tematyce zdrowego żywienia i podróżach. Dodatkowo zaimplementowany został moduł bloga. Serwis w całości oparty jest na najnowszej wersji silnika CMS - mojego autorstwa IM-CMS. Przyjemność i efektywność pracy z najnowszym IM-CMS zaskoczyła, nawet mnie . Nasamowicie prosta możliwość aktualizacji rdzenia czy elementów...to po prostu magia...
Ciekawostką, która moim zdaniem, fajnie wpasowała się w tematykę serwisu jest zestaw ikon Fonawesome PRO dla poszczególnych typów dań.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, FontAwesome PRO, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MySQL, jQuery, Animate.css]
Demo [on-line]

www.randdtech.pl

Projekt polgał na implementacji i kompleksowym wdrożeniu responsywnego serwisu internetowego z systemem CMS. Serwis w całości oparty jest na najnowszej wersji silnika CMS - mojego autorstwa CMS-BF wersja 9.5. Najważniejsze aspekty serwisu od strony fornt i back -end to: responsywność (wstępnie Panel Administratora), ruchomy slider z subtelną animacją zoom, mapowanie z poprzednią wersją strony (.htaccess), baza produktowa, autorski CMS-BF, generatory PDF, rejestracja i logowanie, przydzielanie uprawnień, dwuetapowe uwierzytelnianie podczas rejestracji, autorski moduł CAPTCHA (generowanie obrazu skryptem).
Technologie [Bootstrap, FontAwesome, RWD, CMS-BF, LESS-CSS, MySQL, jQuery, JSON, API]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.internet.media.pl/im-cms

Projekt to urzeczywistninie pomysłów zebranych przez 10 lat pracy i nauki.
Zmiana nazwy z BF-CMS na IM-CMS.
Technologie [Komercyjne środowisko PhpStorm IDE, Composer, Bootstrap 4.3.1, PHP-OOP 7.x, MySQL 5.7 (triggery dwóch zdarzeń przy jednej tabeli), LESS-CSS, jQuery, FontAwesome PRO, RWD, AJAX]
Więcej [karta projektu]
Demo (demo@demo.pl, demo) [on-line]

www.savananieruchomosci.pl

Projekt polegał na implementacji responsywnego portalu z wyszukiwarką nieruchomości, "jak w otodom". Wdrożenie na mocno zmodyfikowanym autorskim CMS-BF. Integracja z systemem ASARI (API).
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, XML, CSV, Integracja ASARI]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.moonphasestudio.com

Projekt polgał na implementacji i kompleksowym wdrożeniu responsywnego serwisu internetowego z nowym już systemem CMS. Jest to można powiedzieć pierwszy projekt oparty na nowym silniku IM-CMS ver. 1.5. Tematyka to film i fotografia, klimat ciemny, surowy, minimalistyczny.
Technologie [Bootstrap, FontAwesome, RWD, CMS-BF, LESS-CSS, MySQL, jQuery, JSON, API]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.woodla.pl

Projekt polegał na implementacji responsywnego konfiguratora malującego drewniane klocki. Algorytm musiał działać w proporcajach: ilość kolorów, ilość kształtów. Możliwość grawerowania. Zaimplementowany został w silniku Prestashop (możliwość zakupu zaprojektowanego zestawu). Działanie to mieszanka obiektu Canvas i jQuery. Całkowite przekazanie praw autorskich.
Technologie [jCanvas, Bootstrap, jQuery, Smarty, Prestashop, RWD, AJAX]
Więcej [karta projektu]

www.aqua.net.pl (wersja 2021)

Projekt polegał na implementacji responsywnego serwisu internetowego dla firmy "AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o. Serwis został zbudowany w oparciu o najnowszy silnik IM-CMS, jest na bieżąco aktualizowany. Relatywnie duży udział w projekcie miały ikony w wersji PRO: Fontawesome 5.15, które nb. od razu zostaną podmienione na wersje "thin" (bardzi cienkie obrysy), gdy ta szerokość będzie dostępna w repozytoriach twórców.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, FontAwesome PRO, RWD, IM-CMS, LESS-CSS, MySQL, jQuery, Animate.css]
Demo [on-line]

www.tophome24.pl

Projekt polegał na zaprojektowaniu i realizacji sklepu internetowego opartego na silniku prestashop w wersji 1.6 (w 1.7 nawigacja fasetowa wciąż nie działa prawidłowo - zarządzanie). Najciekawsze w tym projekcie było zintegrowanie sklepu z systemem ERP Subiekt GT i Allegro (obsługa wielu kont).
Silnik Prestashopu stał się, można powiedzieć, "sercem" całego systemu (był pośrednikiem w obustronnej wymianie pomiędzy Subiekt GT i Allegro).
Technologie [Prestashop, Bootstrap, FontAwesome, RWD, zdjęcie typu Stock]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.rugia.com.pl

Projekt polegał na implementacji responsywnego serwisu dla branży asortymentu gazowniczego. Dominuje biel z akcentami zieleni i wykończenie czernią. Slider animowany "omiata" powierzchnię obrazu i zoomuje punkty.
Wdrożenie na autorskim CMS-BF w wersji 9.0
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery(Animate), HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, Fotolia]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.dkperformance.eu

Projekt polegał na implementacji systemu wymiany plików. Pliki zawierają informacje i parametry na temat poszczególnych aut, a także dane mówiące o możliwościach tuningu. W systemie można również prowadzić konwersjację i kupować kredyty (za pośrednictwem automatycznego paypal). W ramach DK performance możemy również za pomocą tabeli przyrostu mocy, określić jaką moc i moment obrotowy zyska nasze auto po danym etapie tuningu. Mój udział w projekcie to implementacja całego silnika systemu + baza danych.
Technologie silnika [PHP-OOP Engine, MySQL, jQuery, NetBeans IDE PHP]

www.e-markizy.pl

Projekt polegał na implementacji responsywnego konfiguratora rolet i markiz. Wdrożenie dedykowane. Integracja z systemem sklepowym Woocommerce. Osobne bazy danych.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, XML, CSV, JSON]
Więcej [karta projektu]
Demo (silnik) [on-line]
Serwis WWW [on-line]

www.biustonosze24.pl

Projekt polegał na implementacji responsywnego sklepu internetowego z kolekcją biustonoszy pooperacyjnych i bezszwowych.
Layout bardzo minimalistyczny. Wdrożenie na silniku Prestashop 1.6.
Technologie [Prestashop 1.6, Bootstrap, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX]

www.ejprim.pl

Projekt polegał na implementacji strony z branży budownictwa w oryginalny sposób. Postanowiłem zaiplementować na własnym CMS efekt paralaksy.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, Materialize, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.allexis.pl

Projekt polegał na implementacji konfguratora do projektowania biżuterii. Wszechobecny jQuery.
Technologie [PHP-OOP, MySQL, CSS, jQuery, AJAX]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.hitechperformance.co.uk

Projekt polegał na implementacji systemu wymiany plików. Pliki zawierają informacje i parametry na temat poszczególnych aut, a także dane mówiące o możliwościach tuningu. W systemie można również prowadzić konwersjację i kupować kredyty (za pośrednictwem automatycznego paypal). W ramach HiTech możemy również za pomocą tabeli przyrostu mocy, określić jaką moc i moment obrotowy zyska nasze auto po danym etapie tuningu. Mój udział w projekcie to implementacja całego silnika systemu + baza danych.
Domena ma podpięty SSL. Odbiorcami systemu są głównie użytkownicy z Wielkiej Brytanii.
Technologie silnika [PHP-OOP Engine, MySQL, jQuery, AJAX]

www.aqualcn.pl

Projekt typu "onepage", wizytówka, reklama.
Wdrożenie na autorskim CMS-BF na silniku aqua.net.pl jako element multisite.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, API, IM-CMS Multisite]
Demo [on-line]

www.kskorner.pl

Projekt polegał na implementacji responsywnego serwisu internetowego z bazą zawodników (dynamiczne API), kalendarzem imprez, panelem zawodów. Wdrożenie na autorskim CMS-BF w jeszcze bardziej "podrasowanej" wersji 8.5 - dodatkowa wyszukiwarka i poruszanie się z poziomu edycji rekordów.
W tej wersji tak naprawdę rozpoczął się proces wdrażania responsywnego BF-CMS od strony Panelu Admina. Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, API]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.miks-uf.eu

Projekt polegał na implementacji strony z branży doradztwa finansowego. Autorski CMS-BF.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.zelowokolorowo.pl

Projekt polegał na implementacji strony designerskiej dla studia manicure. Wdrożenie na autorskim CMS-BF.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.miziajkowo.pl

Projekt polegał na implementacji bloga - galerii ze wsparciem efektu paralaksy. Wdrożenie na autorskim CMS-BF.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, Parallax]
Demo [on-line]

Diagnostyka wad wzroku u dzieci

Zleceniodawcą projektu był Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Aplikacja Internetowa została zaimplementowana w celu realizacji badań przesiewowych dotyczących diagnostyki wad wzroku u dzieci. Oprócz funkcjonalności standardowych, takich jak rejestracja pacjentów, realizacja badań, wydruk raportów PDF, musiała zostać opracowana metodyka pseudonimizacji danych osobowych pacjentów, autmatyzacja diagnostyki, a także przeprowadzony audyt bezpieczeństwa aplikacji.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome PRO, RWD, AJAX, JSON, automatyzacja, pseudonimizacja, OWASP ZAP]
Więcej [karta projektu]

www.aqua.net.pl (migracja drupal 7 do IM-CMS)

Projekt polegał przeniesieniu serwisu opartego na silniku drupal 7 (tryb multisite) do systemu CMS mojego autorstwa IM-CMS ver 1.2. Zastosowany w drupalu szablon musiałem jeszcze raz zaprojektować i dostosować do wymagań IM-CMS (ale nie było to mocno praco- i czaso- chłonne).
Bardziej wymagającym zadaniem okazało się przeniesienie samej bazy danych do struktury IM-CMS.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome PRO, RWD, AJAX]
Demo [on-line]

www.eotech.pl

Projekt polegał na implementacji strony firmy produkcyjnej. Oczywiście wdrożenie na autorskim CMS-BF.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

Tuning database

Projekt dla firmy brytyjskiej, polegał na implementacji 4 pól input - typu select, przy czym każde kolejne pole było dynamicznie wypełnianie na podstawie wyboru dokonanego w polu poprzedzającym. Oczywiście zasoby "wstrzykiwane" do pól pobierane były z bazy danych za pomocą technologii AJAX (bez przeładowania strony). Do systemu zaprojektowany został także dość złożony Panel CMS. Branża motoryzacyjna, silniki, roczniki.
Technologie [PHP-OOP, AJAX, NICE-SELECT, RWD, MySQL]

Hurtownia książek - API Elibri

Projekt polegał na skonstruowaniu hurtowni książek bazującej na danych pobranych z systemu API wydawców (API Elibri). Cały serwis pracuje w większości w oparciu o technologię AJAX. Przełączanie stron, filtrowanie rekordów (nawigacja fasetowa), operacje na koszyku. Do warstwy widoku dołączony jest mocno zmodyfikowany i silnie dedykowany silnik mojego CMS. Całość tworzy naprawdę pokaźny system. Zwracane dane przekazywane są w formacie JSON. Ponadto system CMS posiada moduł dwukierunkowej integracji z serwisem Allegro, jednokierunkowej z Ceneo i Google Merchant.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, JSON]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]
Demo Administrator (admin, 1234) [on-line]

Layout w ciemnej scenerii

Projekt polegał na implementacji Layout'u dla strony firmowej.
Technologie [Photoshop CS6]

www.sawood.eu

Projekt polegał na implementacji strony dla firmy stolarskiej (głównie schody). Wdrożenie na autorskim CMS-BF wersja klasyczna 6.0.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, jQuery, HTML5, RWD]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

www.runplanet.pl

Projekt polegał na implementacji sportowego sklepu internetowego w całości opartego na silniku prestashop. Wdrożenie nastąpiło na wersji silnika 1.6.1.4, w późniejszym czasie nastąpił upgrade do wersji 1.6.1.13.
Technologie [Bootstrap, Smarty, HTML5, RWD, Prestashop]
Demo [on-line]

Silnik Chat'u

Projekt polegał na implementacji silnika chatu do zdalnej pomocy. Działa w technologii AJAX. Chat był pisany w roku 2010. Aby dobrze przetestować skrypt, należy zalogować się do panelu klienta i administratora w dwóćh różnych kartach przeglądarki.
Technologie [AJAX, PHP-OOP]
Panel klienta (wpisujemy dowolny nick) [klient]
Panel admina (admin, 1234) [admin]

layout sklepu internetowego

Projekt polegał na stworzeniu layoutu (szablon graficzny) do specjalistycznego sklepu internetowego.
Technologie [Photoshop CS6, Corel]

www.spsulecin.pl

Projekt polegał na implementacji strony szkoły podstawowej z Sulęcina. Oczywiście wdrożenie na autorskim CMS-BF, w 2015 jeszcze w klasycznej wersji 5.0.
Technologie [PHP-OOP, MySQL, CSS, jQuery, HTML5, RWD, AJAX]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

Emulacja technologii AJAX (dostosowanie dla robotów)

Projekt polegał na implementacji katalogu z produktami specjalistycznymi. Sposób prezentacji produktów odbywa się przy udziale technologii AJAX, ale nie wprost. Czasmi content zostaję pobrany za pośrednictwem AJAX'a, ale zawartość i tak jest renderowana od początku z odpowiednim URL.
Taki zabieg umożliwia robotom wyszukiwarek lepszą indeksację.
Technologie [AJAX, PHP-OOP, SASS (kompilacja lokalna), jQuery, RWD]
Demo [on-line]

Pokaz mocy technologii AJAX

Projekt polegał na implementacji katalogu z produktami specjalistycznymi. Sposób prezentacji produktów odbywa się przy udziale technologii AJAX. Nawigacja fasetowa (filtrowanie), wyszukiwarka, zdarzenia koszyka - wszystko działa błyskawicznie!
Technologie [AJAX, PHP-OOP, SASS (kompilacja lokalna), jQuery, RWD]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]
Demo (emulacja AJAX) [on-line]

www.aqua.biz.pl

Projekt polegał na implementacji systemu on-line zintegrowanego z programem klasy ERP (dotacja UE). Implementacja całkowicie dedykowana.
Technologie [PHP-OOP, MySQL, jQuery, HTML5, RWD]
Więcej [karta projektu]
Demo [on-line]

Program backup FTP

Program realizujący backup serwera FTP lub wybranych domen, w technologii AJAX
Technologie [AJAX, PHP]
Więcej [karta projektu]

Allegro API

Projekt polegał na integracji dedykowanej aplikacji internetowej z API serwisu Allegro. Typ integracji to WebAPI, czyli tzw. fid'y w doCheckNewAuctionExt() wymagane do połączenia poszczególnych elementów, np. nazwa aukcji, nowy opis (format JSON). Każdy model fida wygląda tak samo, różnica obejmuje tylko identyfikator - który wskazuje de facto z jakim typem danych będzie integrowane źródło.
W roku 2018 WebApi zostaje porzucony przez Allegro na rzecz REST API.
Technologie [API, JSON, PHP]

www.instamax.com.pl

Projekt polegał na implementacji strony dla firmy instaltorskiej. Wdrożenie na autorskim CMS-BF.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, jQuery, HTML5, RWD]
Więcej [karta projektu]

autorski system CMS

Wdrażany do większości serwisów WWW mojego autorstwa. Stale rozwijany.
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, LESS-CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD, AJAX, XML]
Więcej [karta projektu]

autorski system CRM

Praca inżynierska.
Technologie [PHP-OOP, MySQL, JavaScript: prototype.js, window.js, effects.js, scriptaculous.js]
Więcej [karta projektu]

program lojalnościowy

Programistyczny silnik (algorytmy, procedury, zależności, automatyzacja procesów, warunki). Matryce, struktury logiczne, konta, przypisania, polecenia.
Technologie [PHP-OOP Engine, MySQL InnoDB]

Mapowanie aukcji Allegro z zamówieniem od odbiorców (ERP)

Programistyczny silnik, ułatwiający pracę operatorom systemu ERP. Silnik tworzy definicję dokumentu zamówienia od odbiorców w systemie ERP na podstawie danych z aukcji Allegro.
Technologie [PHP-OOP Engine, MySQL InnoDB, XML, CSV, Struktury danych]

kalkulator JavaScript + AJAX

Projekt kalkulatora działającego bez przeładowania strony (pobierającego dane "w locie"), przeliczającego wynik w momencie zmiany parametrów wejściowych.
Technologie [jQuery, AJAX, MySQL, PHP-OOP]
Demo [on-line]

Agregator oddziałów

System integrujący 14 oddziałów firmy.
Początek subdomeny wskazuje zasoby do pobrania (np. dane oddziału Wrocław w subdomenie wroclaw.aqua.net.pl).
Technologie [Bootstrap, PHP-OOP, MySQL, CSS, jQuery, HTML5, FontAwesome, RWD]
Demo [on-line]

www.betty.pl

Projekt bardzo wiekowy (wówczas bez wymagań RWD) polegał na implementacji bazy produktowej firmy produkującej akcesoria meblowe.
Ciekawą funkcjonalnością jest momentalne zbliżenie obrazu w momencie najechania myszą na zdjęcie produktu lub nazwę kategorii.
Technologie [PHP-OOP, MySQL, CSS, jQuery]
Demo [on-line]

Strumieniowanie obrazu z kamer IP (2009)

Projekt realizowany dawno temu (jak na upływający czas w sektorze IT). Polegał na strumieniowaniu obrazu wideo przy pomocy kamer IP. W ówczesnych czasach parametry obrazu jakie można było osiągnąć to rozdzielczość 576p przy 20 klatkach/sek. (efekt WOW). Ale to nie wszystko, "tylko", albo aż 500 użytkowników w jednym czasie mogło oglądać ten materiał video. Naprawdę w roku 2009 to robiło wrażenie, a koszty hostingu do którego kierowane były strumienie były ogromne.
Jak to działało? Hostingodawca otrzymywał od źródła pojedyńczy strumień i rozpropagowywał go w sieć Internet na zasadzie światła z latarnii morskiej. Razem u źródła były 4 strumienie (4 kamery).
Technologie [Flash, streaming, video]

Polska sprzedaż (wizualna interpretacja danych)

Projekt polegał na interpretacji wizualnej danych pochodzących z systemu ERP.
Opis algorytmu: pobranie danych z ERP (w tym wartości marży i kodu pocztowego kontrahenta z pojedynczego dokumentu sprzedażowego), przypisanie danego kodu pocztowego do wojwództwa (zewnętrzny serwis mapowania), doliczenie dla województwa wartości marży danego dokumentu.
Program wskazywał również tzw. "współczynnik spójności" - czyli odchylenie [%], które pojawiło się w wyniku np. braku kodu pocztowego u danego kontrahenta.
Technologie [PHP-OOP, XML, CSV jQuery]

Moduł prestashop - google merchant

Moduł do generowania pliku XML dla Google Merchant. Kartoteki przypisane do kategorii Merchant.
Technologie [XML, PHP-OOP, Smarty, Prestashop]

framework AJAX/CLOND


2023 - Internet.Media - Damian Krawiec, Zielona Góra, Lubuskie
m(at)internet.media.pl